ГоловнаПолітика

Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції почав працювати по всіх органах МВС

Поліцейські будуть шукати порушників у міграційній службі і сервісних центрах.

Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції почав працювати по всіх органах МВС
Фото: npu.gov.ua

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції розширив свою діяльність на всі центральні органи виконавчої влади МВС: Національну гвардію, Державну прикордонну службу, ДСНС, Міграційну службу та сервісні центри МВС.

Про це йдеться на сайті міністерства.

"В умовах проведення реформи Міністерства внутрішніх справ України Департамент внутрішньої безпеки разом зі слідчими Національної поліції, за прямою вказівкою голови МВС і за підтримки голови Нацполіції, почав виявляти, документувати і руйнувати злочинні схеми в усіх центральних органах влади, діяльність яких координується міністром", - сказав на підсумковій колегії МВС начальник департаменту Євген Коваль.

Необхідність такого рішення пояснюють високим рівнем корупції в ЦОВВ Міністерства внутрішніх справ. У сервісних центрах, як і раніше, можна отримати водійські посвідчення, оминаючи курси та іспити, а в офісах Міграційної служби "вирішують" питання з видачею закордонних паспортів за гроші. Коваль зазначив, що робота з виявлення злочинів ведеться і в Нацгвардії, і в Держприкордонслужбі, налагоджено обмін інформацією з їхньою внутрішньою безпекою.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков минулого тижня заявив, що Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції щодня затримує одного-двох "нечистих" поліцейських.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram