ГоловнаПолітика

Коломойський: "Данилюк п*здить"

Колишній акціонер Приватбанку Ігор Коломойський заперечує, що генпрокурор Юрій Луценко йому допомагає.

Коломойський: "Данилюк п*здить"
Игорь Коломойский
Фото: Макс Левин

Колишній акціонер Приватбанку Ігор Коломойський прокоментував LB.ua гучну заяву міністра фінансів України Олександра Данилюка.

Нагадаємо, сьогодні міністр зажадав відставки генерального прокурора Юрія Луценка у зв'язку з саботажем розслідувань щодо Приватбанку. Він звинуватив генпрокурора у затягуванні справ стосовно дій колишніх керівників і власників Приватбанку, переслідуванні нинішнього менеджменту Приватбанку, Мінфіну та Національного банку, в атаках на нові антикорупційні органи. Олександр Данилюк заявив, що зустріч Юрія Луценка та Ігоря Коломойського в цьому контексті "викликає ще більше запитань".

У відповідь Юрій Луценко в ексклюзивному коментарі LB.ua заявив: "Розглядаю його заяву як банальне бажання уникнути кримінальної відповідальності". Влітку генпрокурор вже звертався до Кабміну з вимогою звільнити Данилюка. Фіскали підозрюють його у несплаті податків у розмірі 700 тис. гривень.

Ігор Коломойський, який також фігурує в цій історії, спростовує слова Данилюка. На запитання LB.ua, чи правда, що генеральний прокурор йому допомагає, він відповів коротко: "П*здить. Данилюк п*здить".

Нагадаємо, Високий суд Англії видав наказ про арешт активів колишніх акціонерів Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram