ГоловнаПолітика

Суд постановив виселити Російський культурний центр з будівлі у Львові

Орендарі відмовилися виконувати рішення облради.

Суд постановив виселити Російський культурний центр з будівлі у Львові
Здание Русского культурного центра во Львове

Господарський суд Львівської області ухвалив рішення виселити орендатора - Російський культурний центр - з приміщення по вул. Короленка, 1-а у Львові.

Про це повідомляють на сайті Львівської обласної ради.

"Російське культурне товариство і його "братні" організації, як-от редакція українофобського "Русского вестника", можуть потихеньку пакувати речі", - наводяться слова заступника голови облради Володимира Гірняка.

Нагадаємо, в жовтні Львівська обласна рада вирішила повернути будівлю, в якій розташовується Російський культурний центр, у комунальну власність.

До 14 листопада організації, які орендують приміщення, повинні були виселитися, але не зробили цього. Львівська облрада подала на них до суду.

Нового орендаря будівлі по вул. Короленка, 1-а виберуть на конкурсі.

"Це приміщення буде передано одній із громадських організацій, пов'язаних з АТО. Громадські активісти пропонують створити там культурний центр для ветеранів АТО, центр реабілітаційної та юридичної допомоги або ж музей", - повідомляють на сайті облради.

Це приміщення з жовтня 1990 року на пільгових умовах орендує громадська організація "Товариство друзів російської та української культур імені Пушкіна". На офіційній сторінці організації зазначено, що в 1999 році тодішній мер Львова Василь Куйбіда встановив символічну орендну плату - 5 грн на місяць.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram