ГоловнаПолітика

Янукович упевнений, що два золота на Паралімпіаді - це тільки початок

Президент привітав спортсменів із завоюванням найвищих нагород.

Президент України Віктор Янукович привітав дзюдоїста Давіда Хораву і плавчиху Наталію Прологаєву із здобуттям золотих медалей на Паралімпіаді-2012.

Про це повідомили в прес-службі Глави держави.

Вся Україна, зазначив Президент, пишається перемогою своїх спортсменів, які завоювали найвищі нагороди вже в перший день змагань.

Янукович підкреслив, що українські паралімпійці продемонстрували високу спортивну майстерність і волю до перемоги. Він висловив упевненість, що отримане ними "золото" - гарний початок успішних виступів наших атлетів на Паралімпіаді.

Президент побажав чемпіонам міцного здоров'я, подальших спортивних досягнень і яскравих перемог у майбутньому.

Нагадаємо, після першого медального дня на Паралімпіаді-2012 українські спортсмени вийшли на четверте місце загальнокомандного заліку (за пріоритетом золотих медалей), а за загальною сумою завойованих нагород - на третє місце.

Хорава завоював "золото" серед чоловіків у ваговій категорії до 66 кг, перемігши у фінальному бою китайця Жао Ксю 1:0.

Прологаєва стала кращою у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем. У фінальному запливі вона випередила Тересу Пералес з Іспанії та Інбал Песаро з Ізраїлю.