ГоловнаПолітика

Німецькі лікарі проінспектують лікарню Тимошенко

Німецькі лікарі прибудуть в Україну наступного тижня, щоб вирішити питання лікування екс-прем'єра України Юлії Тимошенко в харківській лікарні.

Німецькі лікарі проінспектують лікарню Тимошенко
Фото: unn.com.ua

"Сьогодні ми отримали підтвердження від німецької сторони, що вона зможе підкоригувати свої графіки і прибути в Україну наступного тижня", - сказав прес-секретар МЗС України Олександр Дикусаров на брифінгу в четвер.

Він запевнив, що МЗС всіляко сприятиме прибуттю лікарів в Україну.

Нагадаємо, днями генеральний прокурор Україна

Віктор Пшонка дозволив лікувати Тимошенко за межами Качанівської колонії, де її утримують.

Юлія Тимошенко наполягає, щоб її лікували відповідно до рекомендацій, які надали незалежні німецькі лікарі— Сергій Власенко, керівників групи захисників Тимошенко

Згодом прес-служба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що Тимошенко заплановано лікувати у відділенні патології хребта та периферичної нервової системи Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці", матеріально-технічна база якої "повністю відповідає всім вимогам фахівців з Німеччини, погодженим також усіма фахівцями медкомісії МОЗ" .

Тимошенко наразі не погодилася лікуватися в цьому закладі.

Як повідомляли, Тимошенко має намір погодитися на лікування в стаціонарі центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" в Харкові після

висновку німецьких лікарів про те, що цей медичний заклад підходить для лікування її захворювання.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram