​Андрійович Зіновій Мирославович

Міський голова Надвірної, народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

​Андрійович Зіновій Мирославович

Місце нарождення

Народився 10 січня 1972 року в місті Надвірна Івано-Франківської області.

Освіта

1989 року закінчив Надвірнянську школу № 3. Одночасно з навчанням у школі пройшов курс у Надвірнянській художній школі за фахом «Образотворче мистецтво».

З 1989 року по 1994 рік здобував вищу освіту в Прикарпатському університеті ім. Стефаника на художньо-графічному факультеті. Під час навчання був старостою групи, виступав у складі університетської команди з футболу.

Кар'єра

Після університету направлений на роботу вчителем трудового навчання Пасічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де працював з 1994 року по 1999 року.

З 2000 року розпочав підприємницьку діяльність у приватній фірмі «Імпорт-Експорт-Люкс».

Політика

27 березня 2006 року вперше обраний міським головою Надвірнянської міської ради.

21 липня 2019 року обраний народним депутатом ВРУ IX скликання від партії «Слуга народу» на одномандатному виборчому окрузі № 87 (Яремче з населеними пунктами Яремчанської міської ради, Надвірнянський район, частина Богородчанського, частина Коломийського районів). На час виборів: Надвірнянський міський голова, жив у Надвірній, безпартійний.

Член Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

25 жовтня 2020-го обраний мером Надвірної, після чого 7 листопада склав мандат нардепа.

Особисте життя

Одружений. Має сина.

20.11.2020