Клочко Андрій Андрійович

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Клочко Андрій Андрійович

Місце народження

Народився 16 березня 1981 року в Києві.

Освіта

У 1998–2004 роках пройшов навчання на факультеті електроніки НТУУ «Київський політехнічний інститут», отримав кваліфікацію «Інженер-електроник» за спеціальністю «Фізична та біомедична електроніка».

У 2003 році пройшов військову підготовку у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації та отримав військове звання «Молодший лейтенант».

2003–2005 роки — навчання на факультеті «Економіка підприємства» Української академії менеджменту й бізнесу, отримав кваліфікацію «Спеціаліст з економіки».

У 2010 році закінчив з відзнакою Міжнародний інститут менеджменту і здобув кваліфікацію магістра бізнес-адміністрування (MBA).

З вересня 2017 року — аспірант Національної академії державного управління при Президентові України.

З 2019 року — аспірант Львівського національного університету імені Івана Франка.

Особисте життя

Одружений, виховує двох дітей — сина Адріана та доньку Евеліну.

Кар'єра

З 2017 року - виконавчий директор компанії “Хлебарський”. Обіймав посаду заступника директора з продажів ТОВ “Агропродекспорт”.

Керівник ГО “Коло”. Віце-президент Федерації петанку України.

З 2018 року - помічник проректора Київського Національного університету будівництва та архітектури, раніше працював там само провідним спеціалістом відділу міжнародних відносин.

 У 2014 році балотувався до Верховної Ради за 217 округом (м.Київ) від “Блоку лівих сил” як безпартійний.

У 2015 році балотувався до Київської міської ради від партії “Відродження” за 27 округом як безпартійний.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 83 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

08.01.2020