Медяник В'ячеслав Анатолійович

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Медяник В'ячеслав Анатолійович

Місце народження

Народився 3 серпня 1987, м. Сніжне, Донецької області.

Освіта

Закінчив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ України, факультет “Правознавство”. Кандидат політичних наук.

Родина

Одружений. Виховує чотирьох дочок та одного сина.

Кар'єра

Медяник розпочав свій підприємницький шлях у 2002 році, коли у підлітковому віці створив підприємство, до складу якого вклав 100000 доларів США.

Координатор юридичного напряму в Штабі національного захисту Дніпропетровської області. Засновник 12 організацій.

В'ячеслав Медяник активно займався будівельним бізнесом, але незадовго до отримання депутатського мандата продав свої частки.

Політика

Був помічником депутата Дніпропетровської міської ради 6 скликання Жадана Євгенія Володимировича.

Працював помічником депутата Верховної Ради 8 скликання Андрія Денисенка та депутата Верховної Ради 7 скликання Миколи Паламарчука на громадських засадах.

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №27 (м.Дніпро). Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правоохоронної діяльності.

17 жовтня 2019 року ЗМІ зробили фото листування депутата у Верховній Раді, в якому він листувався з Дніпровським бізнесменом Олександром Яровим. У листуванні вони обговорювали вплив на прокурорів по необхідних питаннях.

У жовтні 2019 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження за фактом скандальної переписки Медяника.

Декларація

Згідно з опублікованою в 2019 році декларації, В'ячеслав Медяник володіє житловим будинком на 210 квадратних метра і земельною ділянкою на 450 квадратних метрів в місті Дніпро. Крім того, дружина Інна має у власності 2 автомобілі: Porsche Cayenne 2018 року випуску і BMW 523i 2015 року випуску.

Медяник має частку в компаніях "Альтера груп" і "Крутогрний". Протягом 2018 року його отримав близько 500 000 гривень доходу.

01.11.2019