Черніков Олександр Михайлович

Екс-депутат Київської міської ради 3-х скликань

Черніков Олександр Михайлович

Місце народження

Олександр Черніков народився 1952 року.

Кар'єра

Черніков розпочинав свою трудову діяльність на авіазаводі. Пізніше його кар'єрне зростання пішло “по комсомольській лінії”.

На початку 2000-х працював у столичному осередку партії "Наша Україна".

З 2002 по 2006 рік – депутат Київради IV скликання. Черніков балотувався до Київради, працюючи генеральним директором підприємства "Євротрейдинг".

Будучи депутатом Київради IV скликання, Черніков працював заступником голови Шевченківської РДА.

З 2006 по 2008 рік – депутат Київради V скликання. Балотувався і був обраний від партії УДАР по 18-му мажоритарному округу (Деснянський район). Цього разу Черніков прийшов до Київради обіймаючи посаду начальника Головного управління з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків із громадськістю КМДА (часи управління містом Олександром Омельченком).

З 2014 по 2015 рік – депутат Київради VII скликання (фракція “УДАР-Солідарність”). Голова постійної комісії з питань регламенту та депутатської етики. Член постійної комісії Київради з питань відновлення реабілітованих прав.

Відомо, що в цей період Черніков працював юрисконсультом у компанії "Авіаційна група".

З вересня 2014 року – керівник ГО "Громадська рада самоорганізації населення" (ЄДРПОУ 33262015), в якій є співзасновником.

2015 року Черніков знову балотувався до Київради, по 38-му столичному округу (Деснянський район), але цього разу безуспішно

03.11.2015