МЕД ЕКСІМ

Товариство з обмеженою відповідальністю

МЕД ЕКСІМ

Офіційна адреса компанії: вул. Назарівська, 1, м. Київ, Україна, 01032

Офіційний телефон компанії: +38(044) 234-48-28;

+38 (044) 234-36-28

Офіційний сайт

Сторінка компанії у Facebook

Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕД ЕКСІМ» - постачальник медичного обладнання експертного рівня.

ЕДРПОУ - 38203897

Статутний капітал - 50 000,00 грн.

Власник: Бублик Ганна Федорівна

Керівник: Солом'янчук Дмитро Сергійович

Доходи, кількість співробітників, активи

Основні напрямки діяльності компанії «МЕД ЕКСІМ» - поставка медичного обладнання від провідних світових виробників, установка і обслуговування поставлених систем, розробка комплексних рішень щодо оснащення медичних установ різного профілю.

На сьогодні компанія «МЕД ЕКСІМ» офіційно представляє в Україні більш ніж 50 всесвітньо відомих виробників медичного обладнання, устаткування для естетичної медицини, стоматології, ветеринарії, таких як: Esaote, Medispeс, IMAX, Brightfield Healthcare, Brightfield therapy, Asclepion, Jena Surgical, SONY, СIVCO, Canfield, ELMI, OKUMAN, Echolight, Brera Medical Technologies, A.R.C.Laser, A.M.I. Italia, AGA, F care, Progetti, AR-EL, Sinovision, KARL STORZ, Suntem, Chison, Quanta System, Mic-Fi, Dentix, Micros та інших.

Компанія має свій авторизований сервісний центр, власні складські приміщення, розвинену мережу регіональних представництв в Україні.

Річний обіг складає понад 900 млн. грн.

В компанії плідно працюють 35 високо-кваліфікованих фахівців.

«МЕД ЕКСІМ» - лідер серед компаній-постачальників медичного обладнання.

Підсумки 2020 року свідчать, що, у порівнянні з іншими постачальниками, компанією «МЕД ЕКСІМ» було поставлено в українські державні лікарні та приватні клініки найбільшу кількість одиниць наркозних та ШВЛ апаратів Brightfield Healthcare, рентгенологічних апаратів IMAX, ендоскопічного обладнання KARL STORZ. А наші сервісні інженери, які отримали освіту за кордоном, забезпечили своєчасне введення обладнання в експлуатацію та допомогли фахівцям мед. закладів навчитися якісно на ньому працювати. Все це дало змогу зберегти багато життів, повернути здоров‘я багатьом українцям, чим колектив компанії «МЕД ЕКСІМ» дуже пишається.

Переважна більшість українських провідних лікарень та клінік мають медичне, діагностичне або лабораторне обладнання від виробників, яких офіційно представляє на території Україні компанія «МЕД ЕКСІМ».

Історія компанії

Компанія «МЕД ЕКСІМ» заснована у 2012 році.

З 2012 року розпочалась співпраця з відомими світовими брендами:

  • Esaote (Італія) – виробник та розробник обладнання для ультразвукової та магніто-резонансної діагностики,
  • KARL STORZ (Німеччина) - виробник та розробник ендоскопічного обладнання та медичних інструментів,
  • Jena Surgical (Німеччина) - виробник та розробник високотехнологічних лазерних систем для хірургії та естетичної медицини,
  • CIVCO Medical Solutions (США) - світовий лідер в розробці і виробництві високотехнологічних аксесуарів для проведення терапевтичних і діагностичних маніпуляцій під контролем різних методів візуалізації.

У 2012-му вперше на території України було представлено інноваційний магнітно-резонансний томограф O-Scan виробництва Esaote (Італія). Відмінністю моделі O-Scan від моделей інших виробників було й залишається те, що даний томограф забезпечує високоякісну візуалізацію діагностики кістково-м'язової структури кінцівок. Цьому сприяє конструкційна особливість томографа O-Scan: тунель замінено на відкриті платформи, чим забезпечується доступ до окремих ділянок верхніх та нижніх кінцівок пацієнта. Під час досліджень лікар може використовувати додаткове медичне обладнання та легко спілкуватися з пацієнтом, а у останнього не виникає клаустрофобічної реакції.

МРТ O-Scan мобільний та простий в обслуговуванні, для встановлення та роботи не потребує приміщень із спеціальними системами захисту та охолодження. Демонструє високу економічну ефективність, незамінний в ортопедії та спортивній медицині.

У грудні 2012 року компанія «МЕД ЕКСІМ» набула 100-го клієнта.

З 2013 року розпочинається розвиток напрямку рентгенографічного обладнання.

У 2014 році було засновано Благодійний фонд «Здорове майбутнє» для надання благодійної та соціальної допомоги лікувальним закладам України.

У грудні 2016 року - початок співробітництва зі світовим лідером у розробці та виробництві систем фото та відео візуалізації для охорони здоров’я - компанією Canfield Scientific (Німеччина).

З 2018 року представляє в Україні виробника широкого спектру медичного обладнання Brightfield (Швеція) та компанію SONY (Японія) по сегменту електронного обладнання для медицини, а саме: системи візуалізації (від цифрових відеокамер до хірургічних моніторів), принтери, носії для друку.

У 2019 році було засновано Громадську спілку «Міжнародна Академія Сучасної Медичної Освіти» (МАСМО) як освітній медичний проект для підвищення професійного рівня лікарів України в рамках безперервної медичної післядипломної освіти.

У грудні 2019 року у компанії «МЕД ЕКСІМ» з’явився 1000-й клієнт.

У березні 2021 року розпочала роботу спільна із Державним експортно-імпортним банком UkrExim програма по кредитуванню клієнтів компанії «МЕД ЕКСІМ» по всій території України.

Пов'язані компанії

Громадська спілка «Міжнародна Академія Сучасної Медичної Освіти» (МАСМО).

МАСМО – це професійне вдосконалення лікарів, де теорія поєднується з практикою на сучасному обладнанні експертного класу.

Завдання Академії - під час навчання забезпечити лікарям можливість опанувати практичні навички роботи на сучасному медичному обладнанні, ознайомити із сучасними методиками діагностики та лікування, тощо.

За час існування, близько 800 українських та іноземних лікарів пройшли навчання на курсах й тренінгах Академії та оволоділи практичними навичками.

Заслуги

У 2014-му році з ініціативи керівництва компанії «МЕД ЕКСІМ» було створено благодійний фонд «Здорове майбутнє». Цілі, які для себе визначає Фонд, достатньо прозорі: надавати благодійну та соціальну допомогу лікувальним закладам України, які відчувають гостру потребу в матеріальній підтримці.

З початку роботи Фонду, благодійну допомогу вже отримали десятки пологових будинків, лікарень, спеціалізованих будинків-інтернатів, лікувально-діагностичних центрів по всій Україні.

У 2016-му році Фонд «Здорове майбутнє» ініціював початок проведення довгострокової «Програми щодо поліпшення служби променевої діагностики в районних та обласних центрах» і приймає активну участь в її реалізації.

Фонд самостійно закуповує сучасне медичне обладнання та витратні матеріали, що значно полегшує і прискорює отримання адресатами благодійної допомоги.

17.11.2021