ГоловнаЕкономікаБізнес

Прогресивної криптовалюти E-Dinar Coin вистачить на всіх у світі Новости компаний

E-Dinar Coin — валюта майбутнього, названа на честь стародавньої монети Римської імперії, яка, за переказами, стане світовою валютою і божественним мірилом праведності. На відміну від інших відомих електронних грошових систем, E-Dinar Coin здатна реально забезпечити всіх жителів Землі грошима для взаємних розрахунків.

Криптовалюту E-Dinar Coin вирізняє особливий принцип розподілу грошей — delegated proof-of-stake. Цей принцип передбачає, що додаткові монети дістаються не тим, хто виконує певні дії (proof-of-work), а тим, у кого вже є EDC на рахунку. Тож е-динари стануть відмінним джерелом доходу для своїх власників. Також щоб уникнути нерівномірного розподілу коштів, будуть доступні й інші способи отримання монет, наприклад, 7-рівнева реферальна система.

Заплановано випустити 999 трильйонів EDC протягом 33 років, і це повністю покриє потребу людства в грошових коштах. Перша емісія (премайнінг) складе 2,5 млрд одиниць. Поки криптовалюта не стала вирішальною на світовому ринку, її вартість можна буде змінювати в доларах. За прогнозами, один EDC може бути еквівалентний 1000 доларів.

Як і багато інших криптовалют, E-Dinar Coin створюють за допомогою технології блокчейн — децентралізованої системи відкритої бухгалтерії, що набирає популярність. Блокчейн виключає можливість втручання банків і держустанов у процес виробництва криптовалюти і тому вважається найбільш прогресивною системою фінансових розрахунків.

Важливо, що в E-Dinar Coin продумали не тільки фінансову сторону прогресу, а й перейнялися проблемою Китаю, де насувається екологічна катастрофа. Майданчик запропонував використовувати старі військові літаки для «бомбардування» пустельних регіонів снарядами, в яких знаходяться саджанці дерев і насіння рослин. Крім того, на вулицях Пекіна заплановано встановити автомати зі свіжим повітрям, де можна кілька хвилин подихати лікувальною парою.

http://e-dinarcoin.com/

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram