ГлавнаяБлогиБлог Ігоря Ткачука

Заява Прем’єра щодо затримки соцвиплат через зовнішні борги - чергове виправдання непрофесійності

Прем’єр-міністр України нещодавно заявив, що «затримки по соцвиплатам, які сталися у вересні-жовтні, пов'язані з колосальними виплатами за зобов'язаннями». «Це та стаття, за якою ми не можемо допустити ніяких затримок. Це наша репутація», - сказав він. А також пообіцяв, що «до кінця року ми увійдемо у нормальний ритм виплати абсолютно всіх соціальних зобов'язань».

Фото: Макс Левин

Як відомо, загальна сума заборгованості соцвиплат в Україні вже перевищила 2 мільярди гривень.

Замість того, аби нести відповідальність за власну непрофесійність, уряд шукає нові виправдання своїй провальній політиці.

Насправді ж, причиною затримок із соцвиплатами є те, що бюджет на 2013 рік ухвалювався без ретельного обговорення в парламенті.

Будучи не в змозі виконати головний фінансовий план країни, уряд змушений економити на соціальних видатках.

Зважаючи на це, влада не робить для себе ніяких висновків, цьогорічний бюджетний процес так само зірвано. Реального проекту бюджету на наступний рік парламентарі й досі не бачили.

Це наштовхує на думку, що влада знову хоче прийняти бюджет на 2014 рік без жодного обговорення.

Прикриваючись зовнішньою заборгованістю, як причиною затримки соцвиплат, Прем’єр лише стрімко збільшує обсяги держборгу.

Так, станом на вересень 2013 року державний та гарантований державою борг зріс до 552 мільярди гривень. Таким чином уряд повісив на кожного українця додаткову заборгованість на суму 800 гривень, а загальний обсяг держборгу в розрахунку на середньостатистичну українську сім’ю сягнув 34 тисяч гривень.

Як бачимо, нинішня влада своїми непрофесійними діями невпинно веде Ураїну до економічної та бюджетної катастрофи.

Діючий уряд має піти у відставку.

Ігор Ткачук Ігор Ткачук , Депутат Вінницької міськради, "УДАР"
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter