Спецтема
Коррупция - СТОП!

Додаток. Смт Богоридчани, Івано-Франківська область

Жители пгт Богородчаны обращаются с просьбой проверить законность предоставления жилья начальнику Богородчанского Районного отделения МЧС.

Богородчанский сельский совет своим постановлением предоставил данному чиновнику 2х комнатную квартиру, а четырьмя годами раньше - участок под строительство жилья. В тоже время люди, которые действительно нуждаются в жилье, не могут получить его десятки лет. На данный момент у начальника Богородчанского МЧС есть дом, 2х комнатная квартира, 3х комнатная квартира и земельный участок под застройку.

Коррупция-СТОП! Коррупция-СТОП! , Факты. Запросы. Документы

Жители пгт Богородчаны обращаются с просьбой проверить законность предоставления жилья начальнику Богородчанского Районного отделения МЧС.

Богородчанский сельский совет своим постановлением предоставил данному чиновнику 2х комнатную квартиру, а четырьмя годами раньше - участок под строительство жилья. В тоже время люди, которые действительно нуждаются в жилье, не могут получить его десятки лет. На данный момент у начальника Богородчанского МЧС есть дом, 2х комнатная квартира, 3х комнатная квартира, и земельный участок под застройку.

Обращение жителей пгт Богородчаны:

Шановний Вікторе Федоровичу!

Просимо доручити провести перевірку законності отримання житла начальником Богородчанського РВ МНС Мариневичем Д.Д. у якого на даний час у власності знаходиться власний будинок по вул. Петраша в смт. Богородчанах, двохкімнатна квартира в будинку №12 по вул. Шевченка в смт. Богородчани, земельна ділянка площею 0,114Га для будівництва житлового будинку, та трикімнатна квартира в будинку 2А по вул. Грушекського в смт Богородчани.

Які особливі заслуги в цього чиновника перед країною і людьми, що йому виділено і квартири і земельну ділянку для забудови, в той час, коли сотні громадян по кілька десятків років перебувають на черзі для отримання житла. Чи не забагато для однієї сім’ї?

Сподіваємось на об’єктивність проведення перевірки.

З повагою жителі смт Богородчани Івано-Франківської області.

До заяви додається: рішення виконкому Богородчанської селищної ради, копія поіменного списку Богородчан, яким надані квартири.

Коррупция-СТОП! Коррупция-СТОП! , Факты. Запросы. Документы