Рада повысила верхнюю границу призывного возраста

Печать
Рада повысила верхнюю границу призывного возраста
Фото: Макс Левин
Новости по теме

В армию пойдут те, кто достиг 18-летнего и не достиг 27-летнего возраста.

Верховная Рада повысила верхнюю границу призывного возраста призыва на срочную службу.

За законопроект №1525 проголосовали 256 депутатов.

Призывать будут тех, кто достиг 18-летнего и не достиг 27-летнего возраста. Ранее призывной возраст был установлен в рамках 18-25 лет.

В законе речь идет лишь о срочной службе, а не о мобилизации.

Призыв на срочную службу планируется возобновить весной. В Минобороне заявили, что срочников не будут отправлять в зону антитеррористической операции. В 2015 году планируется призвать на срочную службу 40 тыс. человек.

Тэги: Верховная Рада, призыв, украинская армия, срочная служба
Печать
Читайте в разделе
  • Реформа у цифрах і діях У 2016 році ми започаткували і розпочали реалізацію шести нових проектів міжнародної технічної допомоги. Ідеться про децентралізацію, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, відновлення Донецької та Луганської областей.
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
Выбор читателей