>

Роналду врятував "Ювентус", що грав у меншості, від першої поразки в чемпіонаті Італії

Туринці вдруге втратили очки в Серії А.

Криштиану Роналду вонзает мяч в ворота "Аталанты"

У рамках 18-го туру чемпіонату Італії туринський "Ювентус" грав у Бергамо з "Аталантою".

Зустріч завершилася результативною нічиєю 2:2.

Поєдинок на спортивній арені "Атлет Адзуррі д'Італія" з середняком Серії А видався архіскладним для чемпіона країни.

Досить сказати, що перші три м'ячі були забиті господарями, причому відкрили рахунок футболісти "Аталанти" вже на 2-й хвилині завдяки автоголу свого ж гравця - албанця Берата Джімсіті 0:1.

Ще в першому таймі господарі зусиллями колумбійця Дувана Сапати рахунок зрівняли 1:1.

На початку другої 45-хвилинки положення "Ювентуса" стало критичним. Спершу видалення виклопотав Родріго Бентанкур, а через кілька хвилин Сапата зробив у матчі дубль і вивів "Аталанту" вперед 2:1.

На 65-й хвилині Массіміліано Аллегрі кинув в бій Кріштіану Роналду. І під завісу поєдинку бомбардирські чуття португальця врятували "Стару синьйору" від першої поразки в чемпіонаті 2:2.

Примітно, що в Бергамо в поєдинку Серії А між "Аталантою" і "Ювентусом" рахунок 2:2 зафіксовано третій рік поспіль.