>

Фанат московського "Спартака" під час матчу ЛЄ намагався напасти на капітана команди

Агресивно налаштованого фана вдалося вчасно зупинити.

Матч 5-го туру групового етапу Ліги Європи між московським "Спартаком" і віденським "Рапідом" (1:2) багатьом запам'ятався не прикрою поразкою "народної команди", яка до 80 хвилини вела в рахунку, а інцидентом у середині другого тайму.

Один з фанатів "Спартака" вибіг на поле і хотів з'ясувати стосунки з капітаном москвичів Денисом Глушаковим. На щастя для Глушакова, а може - для вболівальника, інші гравці швидко зорієнтувалися і відгородили Дениса від агресивно налаштованого фана. На той момент підтягнулися і стюарди.

Зазначимо, що Глушаков потрапив у немилість уболівальників своєї команди після відставки тренера "Спартака" Массімо Каррери. Свого часу через особистий конфлікт італієць відправив гравця в дубль. Після відставки Каррери Глушакова повернули у склад.

Багато вболівальників "Спартака" повважали капітана команди причетним до звільнення Каррери. Після цих подій фанати запустили флешмоб проти Глушакова, а один з них, як бачимо, вирішив очно донести Денису його неправоту.

Нагадаємо, що зараз головним тренером "Спартака" є екс-наставник львівських "Карпат".