>

"Тоттенгем" і "Барселона" на двох забили 6 голів у матчі ЛЧ

"Блаугранас" перемогли "шпор" 4:2.

Боротьба на "Вемблі" була не на жарт

У рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів у Лондоні на стадіоні "Вемблі" зустрілися учасники групи D - "Тоттенгем" і "Барселона".

Початок поєдинку збентежив господарів - уже на другій хвилині голкіпер "шпор" Уго Льоріс без причини здійснив вояж за межі штрафного майданчика, чим вміло скористалися футболісти "Барселони" і Філіппе Коутіньо відкрив рахунок у матчі 0:1.

На 28-й хвилині Іван Ракитич подвоїв перевагу своєї команди красивим ударом з 25 метрів - 0:2.

У другій половині зустрічі господарям завдяки швидкому голу Харрі Кейна (52) вдалося повернутися в гру (1:2), але ненадовго. Через чотири хвилини каталонці провели ефектну атаку, яку завершив Ліонель Мессі - 1:3.

І все ж "шпори" не впали духом, а продовжували шукати варіанти біля воріт Марка-Андре тер Штегена.

На 66-й хвилині Ерік Ламела ударом з 20 метрів змусив підскочити публіку на "Вемблі" - 2:3.

Кінцівка видалася дуже спекотною, охолодити яку вдалося лише на останній хвилині поєдинку вождю "Барси" в цьому протистоянні - Ліонелю Мессі 2:4.

Таким чином, після двох турів у групі В - двовладдя - по 6 очок набрали "Барселона" і міланський "Інтер", який на виїзді обіграв голландський ПСВ 2:1.