>

51-річний президент Ліберії відіграв 79 хвилин за свою збірну в футбольному матчі проти Нігерії (оновлено)

Команда Ліберії поступилася нігерійцям 1:2.

Джордж Веа

51-річний президент Ліберії Джордж Веа зіграв за національну збірну країни з футболу в товариському матчі з командою Нігерії.

Зустріч відбулася в столиці Ліберії - Монровії і завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей. У складі переможців відзначилися Генрі Оньєкуру (11-та хвилина) і Симеон Нванкво (33), у господарів гол з пенальті забив Деніел Акпеї (89).

Веа провів на полі 79 хвилин.

Нагадаємо, Веа в минулому - професійний футболіст, з 1985-го по 2003 рік на позиції форварда виступав за "Монако", французькі "Парі Сен-Жермен" і "Марсель", англійські "Челсі" і "Манчестер Сіті", італійський "Мілан".

Ліберієць є єдиним володарем "Золотого м'яча" (1995), чия збірна ніколи не грала на Чемпіонаті світу.

Як гравець він ставав чемпіоном Франції (з ПСЖ у 1993/94) і Італії (1995/96 і 1998/99), здобував Кубки Франції ("Монако" і ПСЖ - двічі) і Англії ("Челсі"). Крім того, його тричі визнавали найкращим футболістом Африки.

У грудні минулого року Веа обрали президентом Ліберії.