>

ЧС-2018: визначився другий квартет суперників на стадії 1/8 фіналу (оновлено)

У плей-оф вийшли збірні Хорватії, Данії, Франції і Аргентини

На Чемпіонаті світу з футболу в Росії були зіграні матчі заключного, третього туру в групах С і D.

У Групі С в очному поєдинку зустрічалися лідери - збірні Франції і Данії, які за два тури набрали 6 і 4 очки відповідно.

Французи ще до матчу забезпечили собі вихід в плей-оф. А підопічним Оге Харейде досить було з "триколірними" зіграти внічию, щоб скласти їм компанію.

У підсумку команди розписали гросмейстерську нічию з мінімумом гольових моментів.

Лише в дебюті поєдинку команди вдали боротьбу, а під завісу зустрічі з виходом на поле у французів Набіля Фекіра і Кіліана Мбаппе підопічні Дідьє Дешама створили півтора небезпечного моменту.

У підсумку глядачі стали свідками першої на ЧС-2018 "сухої" нічиєї.

Highlights Франція - Данія:

Збірна Франції очолила Групу С, друге місце зайняли данці.

У паралельному втішному матчі між австралійцями і перуанцями сильнішими виявилися південноамериканці 2:0, які з трьома очками зайняли передостаннє місце в групі. Збірна Австралії з одним очком замкнула квартет.

Highlights Австралія - Перу:

Основні бойові дії розгорнулися в Групі D.

Нагадаємо, перед останнім туром збірна Хорватія з шістьма очками очолювала групу.

На другому місці розташувалася команда Нігерії (3 очки).

На два очки менше було в активі збірних Аргентини та Ісландії.

У поєдинку Аргентина - Нігерія підопічним Хорхе Сампаолі необхідно було перемагати і сподіватися, що в паралельному матчі хорвати не програють ісландцям.

Хорвати напіврезервним складом не підкачали і свій матч виграли 2:1.

Значно складніше було аргентинцям виконати свою частину завдання.

Перший тайм був повністю під контролем дворазових чемпіонів світу. Нарешті на Мундіалі забив Ліонель Мессі (14 хвилина) 1:0.

Однак щойно почалася друга половина зустрічі, як Віктор Мозез із пенальті зрівняв рахунок 1:1.

Надалі нігерійці були ближчими до перемоги, ніж їхній суперник. Був спірний момент, коли турецький арбітр Джунейт Чакір міг призначити другий 11-метровий у ворота збірної Аргентини за гру рукою Маркоса Рохо у власному штрафному майданчику. Але турок пробачив аргентинцям.

Спас "Альбіселесте" від ганьби той-таки Рохо, замкнувши з флангу крос на 86-й хвилині - 2:1. Аргентина здобуває перемогу і в плей-оф виходить на збірну Франції. Другу пару складуть данці і хорвати.

Раніше в 1/8 фіналу вийшли команди Уругваю і Португалії, які зіграють між собою, а також Іспанії та Росії.

Варто додати, що до матчу Аргентина - Нігерія офіційний оракул ФІФА на ЧС-2018 кіт Ахілл з музею "Ермітаж" "передбачав" перемогу нігерійцям - перша помилка Ахілла на турнірі.