>

На ЧС-2018 данці не змогли переграти австралійців

Збірні Данії та Австралії не виявили переможця 1:1.

На Чемпіонаті світу-2018 матчем у Самарі між збірними Данії та Австралії почався другий тур у Групі С.

Швидкий гол данця Крістіана Еріксена (7-ма хвилина) визначив подальшу стратегію для обох команд.

Для команди Австралії програш у цьому поєдинку означав фактичний виліт з турніру. Тому підопічні Берта ван Марвейка спробували чинити тиск на ворота Каспера Шмайхеля.

Данці, своєю чергою, віддали ініціативу супернику, розраховуючи за рахунок міцної оборони забезпечити збереження результату, що їх влаштовує.

У боротьбі двох тактик більш вдалими виявилися австралійці.

Під завісу першого тайму авторитетний іспанський арбітр Антоніо Матео Лаос після нетривалої паузи, використовуючи систему допомоги арбітру (VAR), призначив пенальті у ворота данців.

Миле Єдинак, як і в матчі першого туру з командою Франції, з 11-метрового був точний 1:1.

Варто відзначити, що гол Єдинака перервав 572-хвилинну "суху" серію Шмайхеля в матчах за збірну.

У другому таймі підопічним Оге Харейде довелося включитися з перших хвилин.

Однак австралійці і не думали поступатися, і навіть були ближчими до перемоги, ніж данці.

Підсумкова нічия дає перспективні шанси і одній, і другій команді на підсумковий вихід у плей-оф Мундіалю.

О 18:00 на "Єкатеринбург Арені" відбудеться завершальний матч другого туру в Групі С між збірними Франції та Перу.