>

"Динамо" на мажорній ноті завершило чемпіонат України

Кияни переграли донецький "Шахтар" 2:1

У заключному турі української Прем'єр-Ліги київські динамівці на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського приймали чемпіона країни - донецький "Шахтар".

З турнірної точки зору нічого не значущий поєдинок перетворився на бенефіс рефері Віталія Романова.

Показані суддею з Дніпра 12 жовтих карток свідчать про те, що гравці обох команд в матчі не були позбавлені мотивації.

Рахунок на 18-й хвилині після розіграшу кутового відкрили господарі (Беньямін Вербич) 1:0.

Через 7 хвилин рефері призначив 11-метровий у ворота господарів і Марлос зрівнює рахунок 1:1.

У дебюті другої половини зустрічі "гірники" забили другий гол, правда, в свої ворота - автоголом відзначився Давид Хочолава 2:1.

Після чого пішла лиха гра з обопільними шансами команд. Саме на цей відрізок припали дев'ять з дванадцяти ЖК, показаних рефері Романовим.

Підопічні Паулу Фонсекі не хотіли завершувати успішний сезон поразкою.

Футболісти "Динамо", в свою чергу, хотіли скрасити перемогою над чемпіоном і володарем Кубка свій, не зовсім вдалий сезон.