>

Федерер пройшов Нісікорі в 1/8 фіналу AusOpen

У чвертьфіналі швейцарець зіграє з німцем Мішею Звєрєвим.

Роджер Федерер

Легенда світового тенісу 35-річний Роджер Федерер пройшов до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії.

Швейцарцю, який зараз посідає 17-ту позицію в рейтингу, протистояв п'ята ракетка світу 27-річний японець Кей Нісікорі.

Події в матчі розвивалися драматично. Нісікорі в першому сеті швидко повів 4:0, але Федерер зміг зрівняти рахунок. Однак на тай-брейку кращим був японець.

У другій партії швейцарець подачу не віддавав, а сам зміг зробити один брейк.

Третій сет Федерер закінчив швидко, віддавши супернику лише гейм.

На початку четвертої партії Роджер продовжив активну гру, мав брейк-пойнт при рахунку 2:1 на свою користь, але Нісікорі вистояв, а в наступному геймі Федерер зі смеш потрапив в аут, що дещо вибило його з колії. Кей зумів зробити брейк і довести сет до перемоги.

Але в п'ятій партії Федерер зібрався, зробив швидкий брейк і впевнено завершив матч на свою користь.

Підсумковий рахунок 6:7(4), 6:4, 6:1, 4:6, 6:3.

У чвертьфіналі Федерер зіграє з німцем Мішею Звєрєвим, який сенсаційно обіграв першу ракетку світу британця Енді Маррея. Якщо ж Роджеру вдасться пройти далі, в півфіналі він зустрінеться з переможцем матчу між Жо-Уїлфрідом Цонга і Стеном Вавринкою.

Шанси Федерера виграти ще один Великий шолом істотно зросли після вильотів головних фаворитів турніру Маррея і Новака Джоковича.

19 січня представник Узбекистану Денис Істомін обіграв серба Новака Джоковича у другому колі Відкритого чемпіонату Австралії. У рейтингу ATP Істомін посідає 117-те місце, Джокович, який є шестиразовим переможцем турніру, - друге.

Джокович був першою ракеткою світу протягом 122 тижнів поспіль до листопада 2016 року, коли його з тенісного трону змістив Маррей.