>

Джокович другий рік поспіль долає Федерера у фіналі Вімблдону

Швейцарця вже не вистачає на "багатогодинну біганину"

Перша ракетка світу Новак Джокович другий рік поспіль перемагає на Вімблдоні. Але якщо торік він обіграв Роджера Федерера (2-й) у п'ятьох сетах, то в цьому впорався за чотири.

Федерер у перших двох сетах ні в чому не поступався суперникові. Ба більше, він першим зробив брейк, та й у цілому вийшов на велику кількість брейк-пойнтів. Але за фактом швейцарцеві довелося рятувати гру на тай-брейку другої партії. Роджер відіграв при цьому шість сетболів.

Але цей мега-тай-брейк став лебединою піснею без двох місяців 34-річного швейцарця. Після цього він вже тільки відбивався. У підсумку - 7:6 (7:1), 6:7 (10:12), 6:4, 6:3 на користь 28-річного серба.

Матч тривав 2 години 55 хвилин. Рахунок в особистому протистоянні зрівнявся - 20:20!

Для Джоковича це третій у кар'єрі титул на Вімблдоні та дев'ятий на "Шоломах". Федерер, який удесяте грав у фіналі Вімблдону, залишається із 7 "зеленими" титулами і із 17 "Шоломами" за кар'єру.