>

"Грізлі" розбили "Портленд" у першому раунді плей-оф

"Мемфіс" віддав суперникові лише одну гру

«Атланта» вийшла вперед у серії проти «Брукліна» - 3:2. У п'ятому матчі серії «Яструби» нокаутували суперника в першій чверті (33:16). У другій чверті «Сітки» скоротили різницю в рахунку до 9-ти пунктів. Але більшого «Атланта» гостям створити не дозволила.

У ще одному матчі дня «Мемфіс» переграв «Портленд» і завершив серію (4:1).

Додамо, на «Сході» путівки в наступний раунд вибороли «Вашингтон» і «Клівленд», на «Заході» - «Х'юстон» і «Голден Стейт».

«Атланта» - «Бруклін» - 107:97 (33:16, 20:28, 29:26, 25:27)

А: Д. Керролл (24 + 7 підбирань), Хорфорд (20 + 15 підбирань + 5 передач), Тіг (20 + 8 передач + 3 перехоплення), Корвер (17 + 5 підбирань), Міллсеп (10 + 6 підбирань)

Б: А. Андерсон (23 + 7 підбирань), Дж. Джонсон (18 + 9 підбирань), Дж. Джек (18 + 6 передач), Б. Лопес (15 + 3 блок-шоти), Т. Янг (11) .

Рахунок у серії: 3-2

«Мемфіс» - «Портленд» - 99:93 (20:20, 26:19, 22:27, 31:27)

М: Газоль (26 + 14 підбирань), Лі (20), Рендольф (16 + 8 підбирань), Грін (10 + 7 підбирань), Картер (9 + 5 підбирань), Аллен (8 + 7 підбирань + 5 перехоплень)

П: Маккалум (33), Ліллард (22 + 6 підбирань + 6 втрат), Олдрідж (14 + 9 підбирань), Батюм (6 + 10 підбирань + 7 передач)

Рахунок у серії: 4-1