>

"Сан-Антоніо" зазнав фіаско у першому матчі плей-оф

Чемпіони виявилися безсилими проти атакувальної гри "Вітрильників"

За океаном відбулися перші матчі першого раунду плей-оф НБА. У неділю в усіх чотирьох іграх перемогу здобули господарі. «Клівленд» досить легко переграв «Бостон». Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Ірвінг, який набрав 30 очок (4 з 4-х з-поза дуги). Класний матч провів і ЛеБрон Джеймс, який знищив суперників під чужим щитом.

«Атланта», не продемонструвавши надрезультативної гри, перемогла «Бруклін», а «Мемфіс» не залишив жодного шансу «Брукліну».

У центральному ж поєдинку дня «Кліпперс» розгромив «Сан-Антоніо» (чемпіона минулого сезону). «Шпори» нокаутували у першій чверті, вони її програли 18:30. У другій чверті Данкан і Ко спробували переломити гру, скоротивши різницю в рахунку до 6 пунктів. Але після великої перерви Пол і Гріффін здійснили ще один ривок.

«Клівленд» - «Бостон» 113:100 (27:31, 35:23, 29:22, 22:24)

К: Ірвінг (30), Джеймс (20 + 6 підбирань + 7 передач + 5 втрат), Лав (19 + 12 підбирань), Томпсон (12 + 6 підбирань)

Б: Томас (22 + 5 підбирань + 10 передач + 5 втрат), Оліник (12), Тернер (12 + 7 підбирань), Краудер (10 + 5 підбирань), Басс (10), Смарт (10).

«Атланта» - «Бруклін» 99:92 (32:20, 23:25, 19:17, 25:30)

А: Корвер (21 + 7 підбирань), Керролл (17 + 8 підбирань), Тіг (17), Шредер (13), Хорфорд (10 + 10 підбирань).

Б: Лопес (17 + 14 підбирань), Джонсон (17 + 6 підбирань + 6 передач), Янг (15 + 10 підбирань), Вільямс (13), Джек (13 + 5 втрат).

«Мемфіс» - «Портленд» 100:86 (25:15, 33:24, 28:23, 14:24)

М: Удріх (20 + 7 підбирань + 7 передач), Рендольф (16 + 11 підбирань), Конлі (16), Газоль (15 + 11 підбирань + 7 передач + 3 блок-шоти), Грін (11 + 6 підбирань).

П: Олдрідж (32 + 14 підбирань + 4 блок-шоти), Батум (15 + 7 підбирань), Ліллард (14 + 8 підбирань).

«Кліпперс» - «Сан-Антоніо» 107:92 (30:18, 19:25, 30:21, 28:28)

ЛАК: Пол (32 + 7 підбирань + 6 передач), Гріффін (26 + 12 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення + 3 блок-шоти), Кроуфорд (17), Редік (10), Джордан (9 + 14 підбирань + 4 блок-шоти).

СА: Леонард (18 + 6 підбирань + 4 перехоплення), Данкан (11 + 11 підбирань), Белінеллі (11), Паркер (10), Жинобілі (10 + 7 підбирань + 6 передач).