>

"Шахтар" і "Іллічівець" забили 8 м'ячів на двох

"Гірники" не пошкодували сусідів

«Шахтар» у Києві розгромив аутсайдера ліги маріупольський «Іллічівець». «Гірники» забили у ворота приазовців 6 м'ячів (відзначимо дубль Тейшейри). Маріупольці відповіли лише двома шикарними ударами Шевчука і Гриня. У підсумку - впевнена перемога донеччан 6:2.

У ще двох недільних матчах вольові перемоги здобули «Зоря» і запорізький «Металург». Причому обидві гри проходили за однаковим сценарієм. У першому таймі суперник («Волинь» і «Карпати» відповідно) відкривав рахунок, але після перерви протягом 2 хвилин луганчани і запорожці забивали по два голи.

«Волинь» - «Зоря» – 1:2

Голи: Шарпар, 32 – Хомченовський, 50, Будковський, 51.

«Іллічівець» – «Шахтар» 2:6

Голи: Шевчук, 41, Гринь, 56 - Гладкий, 9, Зубков, 27 (автогол), Марлос, 43, Алекс Тейшейра, 45 + 1, 62, Веллінгтон, 86.

«Металург» З - «Карпати» - 2:1

Голи: Лисицький, 79 (з пенальті), Каплієнко, 80 - Страшкевич, 36.