>

Дель Боске очікував більшого від України

В Іспанії побоювалися нашої команди

У п'ятницю збірна України в рамках відбору на Євро-2016 програла на виїзді Іспанії (0:1). Після матчу наставник "Червоної Фурії" Вісенте Дель Боске заявив, що українська команда його розчарувала:

"Ми сильно провели перший тайм, але після перерви діяли менш інтенсивно. Ми здали фізично в другому таймі, менше володіли м'ячем, менше створювали гольові моменти.

Я очікував, що суперник виявиться складнішим, ми були про нього дуже хорошої думки. Жорді Альба грав фантастично до своєї травми. А Хуанфран добре оборонявся проти Євгена Коноплянки. Альваро Мората був дуже рухливий і забив після чудового пасу Коке".

Таким чином, після 5 турів одноосібним лідером залишається збірна Словаччини - 15 очок, у Іспанії - 12, України - 9, Білорусі - 4, Македонії - 3, Люксембургу - 1.

У фінальну частину Євро виходять дві найсильніші збірні з групи, команда, що зайняла третє місце, спробує щастя в плей-оф.