>

"Боруссія" відправила "Вердер" на самісіньке дно Бундесліги

Дортмундці не втримали перемогу у матчі з фаворитом

У центральному матчі 16-го туру Бундесліги дортмундська «Боруссія» ледь не обіграла «Вольфсбург», що йде на 2-му місці. Вже на 8-й хвилині Обамеянг вивів дортмундців уперед. «Боруссія» і далі домінувала, але розвинути свій успіх не змогла. На 29-й хвилині «Вовки» зрівняли рахунок. Класний удар зі штрафного вдався де Брюйне. У другому таймі господарі продовжували атакувати. Але удача «Боруссії» посміхнулася лише раз. Іммобіле на 76-й хвилині вивів дортмундців уперед. За п'ять хвилин до кінця матчу Налдо зрівняв рахунок.

Бременський "Вердер" Віктора Скрипника було розгромлено гладбахською "Боруссією".

У ще одному матчі дня "Айнтрахт" і "Герта" влаштували справжнє шоу. Фракфурктці, програючи 2:4, зуміли зрівняти рахунок. Майер відзначився на 90-й і першій компенсованій хвилині!

Таким чином, "Баварія" після 16 турів впевнено лідирує в чемпіонаті Німеччини, випереджаючи "Вольфсбург" на 11 пунктів (42 очки проти 31). В активі "Боруссії" М 27 очок. Замикає турнірну таблицю Бундесліги "Вердер" - 14 очок. У дортмундської "Боруссії" на один бал більше.

"Боруссія" Д — "Вольфсбург" 2:2

Голи: Обамеянг, 8, Іммобіле, 76 — Де Брюйне, 29, Налдо, 85

"Боруссія" М – "Вердер" 4:1

Голи: М.Крузе, 32 (пенальті), Вендт, 38, Крамер, 64, Хргота, 88 – Юнузович, 51

"Айнтрахт" Ф – "Герта" 4:4

Голи: Айгнер, 34, Сеферович, 58, А.Маєр, 90, 90+1 – Брукс, 21, Бен-Хатіра, 33, Шибер, 37, Німаєр, 80