>

"Шахтар" розгромив БАТЕ в ЛЧ із загальним рахунком 12:0

"Гірники" двічі потужно обіграли чемпіонів Білорусі

«Шахтар» у 4-му турі ЛЧ розгромив білоруський БАТЕ - 5:0. Гра, по суті, йшла до гола у ворота гостей, які після домашнього розгрому вперед не лізли і сконцентрувалися на обороні. Граючи у звичній манері, "гірники" створили три непогані моменти біля воріт Черняка. Нарешті, на 19-й хвилині Срна відкрив рахунок. М'яч після удару Даріо влучив у захисника і зрикошетив під поперечину. Асистували Срні Шевчук і Адріано.

Наприкінці першого тайму підвів свою команду Ерік Хагуш. Захисник БАТЕ отримав два «гірчичники» за розмови. Спершу уродженець Абхазії посварився з Адріано, який надто грубо атакував голкіпера БАТЕ. А вже після свистка арбітра Хагуш вступив у конфлікт зі Срною. У підсумку - видалення. У другому таймі БАТЕ був приречений. На 48-й хвилині Алекс Тейшейра подвоїв перевагу «Шахтаря». А потім настала черга Луїса Адріано, який оформив хет-трик. Тож «Шахтар» у двох матчах забив 12 м'ячів у ворота БАТЕ. На рахунку Адріано - 8 голів.

В іншому матчі групи «Порту», обігравши «Атлетік», завоював путівку в 1/8 фіналу.

«Шахтар» – БАТЕ – 5:0

Голи: Срна, 19, Тейшейра, 48, Луїс Адріано, 58, 83, 90+3

Видалення: Хагуш, 45+3

«Атлетік» - «Порту» – 0:2

Голи: Мартінес, 56, Браїмі, 73