Організатори Гран-прі США осоромилися з російським прапором

На думку господарів, Квят - голландець

Найближчого вікенду в Остіні пройде Гран-прі США. Організатори гонки вже встигли осоромитися. Поруч із прізвищем російського пілота Toro Rosso Данила Квята над боксами американці повісили прапор Голландії.

Читайте такожЗарплати у "Формулі-1": товстосуми і бідняки

Фото: motosport

Однак незабаром помилку усунули, повідомляє Motorsport.

Реклама
Реклама