>

Канадець Вольський зробив хет-трик у КХЛ за 2 хвилини

Трубачов закинув дві шайби за 8 секунд

Понеділок у КХЛ виявився багатим на різноманітні рекорди. Наприклад, канадський форвард «Торпедо» Войтек Вольський у матчі із «Сибіром» зробив хет-трик. Для цього Войтеку було досить двох хвилин (а точніше 1.46 хв.). Попереднє досягнення належало Олегові Петрову, який у лютому 2011 року, граючи за «Сєвєрсталь» забив три шайби за 3 хвилини.

Додамо, що Вольський у 14 іграх цього сезону набрав 17 очок (11+6).

Росіянин Юрій Трубачов також відзначився скорострільністю. У поєдинку проти «Металурга» з Новокузнецька нападник закинув дві шайби за 8 секунд.

ЦСКА, перемігши «Амур», виграв 10 ігор поспіль (7 виїзних!). Зараз армійці займають 2 місце на «Заході». Лідирує ж СКА. Зазнавши у вихідні першої поразки в сезоні (від «Атланта»), підопічні Бикова каменя на камені не залишили від «Слована» - 7:2. В активі Євгена Дадонова три «асисти» (усього тепер на рахунку нападника 100 очок у КХЛ). Олексій Понікаровський брав участь у матчі, але очок не набрав.

СКА - «Слован» 7:2 (1:0, 3:1, 3:1)

«Сибір» - «Торпедо» 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)

«Металург» Нк - «Сєвєрсталь» 3:7 (1:2, 0:2, 2:3)

«Амур» - ЦСКА 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)