>

Українські біатлоністи окупували подіум в Білорусі

Кільчицькому і Ко не було рівних у спринті

У Білорусі, у спорткомплексі Раубичі, сьогодні стартував відкритий чемпіонат з літнього біатлону. У перший день турніру відмінно показали себе українські біатлоністи, які посіли весь п'єдестал. Першим фінішував Віталій Кільчицький (1+0, 24:52). Друге місце дісталося Сергію Седнєву (0+0, 25:21), третє - Володимиру Семакову (0+1, 25:22).

У жінок перше місце посіла Дарина Домрачова (0+0, 21:07), друге місце у Алли Толкач (1+0, 22:30). Українка Алла Гіленко (0+0, 22:57) фінішувала третьою.

Зазначимо, сестри Семеренко і Юлія Джима в чемпіонаті Білорусі участі не беруть.

Не залишилися без призових місць українці і в змаганнях серед юніорів. Так, третє місце у спринті посів українець Андрій Доценко (0+2, 26:40).

У дівчат другою фінішувала Ірина Беган (1+2, 24:57), третьою - Анастасія Меркушина (2+2, 25:19).