>

Норвежець здійснив "бронзове диво" у двоборстві завдяки новій зачісці

Крог постригся і обійшов конкурентів

Бронзовий призер Олімпіади-2014 у змаганнях з лижного двоборства норвежець Магнус Крог впевнений, що такий результат став можливий завдяки його новій зачісці:

"Наприкінці я був здивований, що багато відстали. Ми залишилися вдвох з італійцем Піттіном, і я виграв цю боротьбу. Нова зачіска мені принесла удачу!".

Зазначимо, що за підсумками стрибків з трампліну Крог посів лише 20-е місце. Але в лижній гонці зумів зробити неможливе, фінішувавши третім. Переможцю двоборства німцю Френцелю Крог поступився 55 секундами. Італійця ж Піттіна норвежець випередив всього на 7 секунд.

Росіянин Євген Клімов навпаки з 3-го місця в першій дисципліні опустився на останнє місце. Українець Пасічник "стрибнув" на 27-е, а пробіг 42-м.