Тренер білоруської легкоатлетки Надії Остапчук додав допінг в її їжу без відома самої спортсменки, заявив директор національного антидопінгового агентства Білорусії Олександр Ванхадло.
Остапчук виграла змагання у штовханні ядра на Олімпіаді в Лондоні, але в допінг-пробі білоруської спортсменки було виявлено забороний препарат метенолон.
"У результаті розслідування, яке завершилося в п'ятницю, було встановлено факт несанкціонованого призначення забороненого препарату її персоналом без її відома", - сказав Ванхадло.
Читайте такожОлімпіада-2012: українські важкоатлети - допінг або травми?
"Отримано зізнання її тренера Олександра Єфімова в тому, що він, побоюючись за недостатньо високий результат, додав в їжу Остапчук заборонену речовину, а їй нічого про це не говорив", - розповів директор антидопінгового агентства.
Ванхадло повідомив, що Єфімов отримав чотирирічну дискваліфікацію, а сама Остапчук дискваліфікована на один рік з можливістю скорочення цього терміну.
Читайте такожЖінка швидше за Лохте - реальність чи допінг?








