ГлавнаяСпортДругие

На Олімпіаду у Ванкувер поїдуть 41 український спортсмен

До Ванкувера на Олімпіаду від України поїдуть 41 спорстмен, які представляють 8 видів спорту, 31 тренера та тех.персоналу і 8лікарів.

На Олімпіаду у Ванкувер поїдуть 41 український спортсмен

Список офіційної делегації України на участь у ХХІ зимових Олімпійських іграх 2010 року в м. Ванкувер (Канада)

Спортсмени

Біатлон

1 Біланенко Олександр Вікторович

2 Вайгіна-Єфремова Лілія Миколаївна

3 Дериземля Андрій Васильович

4 Деркач В´ячеслав Васильович

5 Писаренко Людмила Павлівна

6 Підгрушна Олена Михайлівна

7 Седнев Сергій Анатолійович

8 Семенов Сергій Олександрович

9 Семеренко Валентина Олександрівна

10 Семеренко Вікторія Олександрівна

11 Хвостенко Оксана Юріївна

Лижні гонки

12 Анцибор Марина Миколаївна

13 Григоренко Катерина Василівна

14 Шевченко Валентина Євгенівна

15 Якимчук Віта Миколаївна

Фрістайл

16 Аблаєв Енвер Назимович

17 Абраменко Олександр Володимирович

18 Волкова Ольга Володимирівна

19 Діденко Надія Вікторівна

20 Кравчук Станіслав Михайлович

21 Полюк Ольга Юріївна

Фігурне катання

22 Вербилло Сергій Олександрович

23 Волосожар Тетяна Андріївна

24 Задорожнюк Анна Миколаївна

25 Ковалевський Антон Володимирович

26 Костенко Катерина Василівна

27 Морозов Станіслав Олександрович

28 Талан Роман Сергійович

Санний спорт

29 Гайдук Юрій Ігорович

30 Захарків Роман Ярославович

31 Кісь Андрій Миронович

32 Лудан Лілія Анатоліївна

33 Сеньків Тарас Миколайович

34 Якушенко Наталія Василівна

Стрибки на лижах з трампліна

35 Бощук Володимир Миколайович

36 Лазарович Олександр Петрович

37 Шумбарець Віталій Ігорович

Лижне двоборство

38 Трачук Володимир Борисович

Гірськолижний спорт

39 Мацьоцька Богдана Олегівна

40 Скрябіна Анастасія Ігорівна

41 Фещук Ростислав Ігоревич

Резерв

1 Бекназарова Алла Олександровна

2 Галайджян Марина Сергіївна

3 Завалій Тетяна Миколаївна

4 Зуєв Володимир Сергійович

5 Лейбюк Роман Васильович

6 Ліфіренко Сергій Олександрович

7 Нестеренко Лада Станиславівна

8 Прима Роман Андрійович

9 Супрун Інна Олександрівна

10 Чундак Аннамарі Михайлівна

Тренери та технічний персонал

Біатлон

1 Заровний Олександр Павлович

2 Зоц Микола Миколайович

3 Зубрілов Роман Олексійович

4 Карленко Василь Павлович

5 Колупаєв Евгеній Федорович

6 Кравченко Олександр Володимирович

7 Михайленко Сергій Сергійович

8 Руденчик Віталій Володимирович

9 Семенов Олександр Володимирович

10 Шамрай Григорій Іванович

Лижні гонки

11 Лєсніков Валерій Сергійович

12 Нестеренко Андрій Юрійович

13 Ольшанський Володимир

14 Яржинський В´ячеслав Генріхович

Фрістайл

15 Досова Галина Петрівна

16 Кобельник Юрій Михайлович

17 Пічугін Олександр Юрійович

Фігурне катання

18 Амірханова Марина Олегівна

19 Горшков Олексій Юрійович

20 Інго Штоєр тренер Німеччина

21 Хут Міхаель тренер Німеччина

22 Шкідченко Дмитро Валентинович

Санний спорт

23 Вахрушев Володимир Васильович

24 Воропаєв Ігор Семенович

25 Папіровий Валентин Семенович

Стрибки на лижах з трампліна

26 Вдовенко Валерій Павлович

27 Рудницький Роман Петрович

Лижне двоборство

28 Козлов Микола Миколайович

Гірськолижний спорт

29 Брюханов Борис Аркадійович

30 Мацьоцький Олег Петрович

31 Сіпаренко Юлія Олександрівна

Резерв

1 Єлисеєва Галина Іванівна

2 Харламов Віктор Анатолійович

3 Черней Ян Іванович

Лікарі та масажисти

1 Алексєєнкова Ірина Леонідівна

2 Варвинський Олександр

3 Гардецький Святослав Михайлович

4 Горобець Ігор В´ячеславович

5 Євтушенко Євгеній Васильович

6 Лисенко Алла Іллівна

7 Миць Ярослав Володимирович

8 Скоропляс Павло Іванович

Резерв

1 Барський Сергій Петрович