ГоловнаСуспільствоВійна

НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин "Варта"

Техніка відправиться в зону бойових дій.

Сьогодні, 28 грудня, чергова партія бронемашин "Варта" з посиленим протимінним захистом передається в розпорядження Міністерства оборони та Національної гвардії України. Про це повідомив директор конструкторсько-виробничого підприємства "Українська бронетехніка" Олександр Кузьма, пише Цензор.НЕТ.

"Сьогодні ми здаємо чергову партію для Нацгвардії і Міністерства оборони України вчасно. Ці автомобілі відправляються відразу в зону бойових дій. Попередню партію автомобілів уже більш ніж півроку експлуатують успішно. У багатьох автомобілів уже пробіг від 15 до 30 тисяч кілометрів. Для броньовика це дуже хороший пробіг. Кожен автомобіль проходить заводські випробування щонайменше 150 кілометрів по бездоріжжю і 500 кілометрів по шосе", - заявив директор підприємства.

"Варта" - бронемашина з посиленим протимінним захистом класу MRAP (mine resistant ambush protected, - ред.). Цей автомобіль здатний захистити екіпаж під час підриву на міні 6 кг (в тротиловому еквіваленті) як під колесом, так і під днищем", - відзначає директор підприємства "Українська бронетехніка".

"У нашій компанії багато співробітників, які пройшли службу в зоні бойових дій. Тому їхня головна мета зробити якісний продукт для військових, які нас захищають. Наше підприємство посилило технологічний процес, завдяки чому можемо здавати автомобілі набагато раніше", - зазначив Кузьма.

За словами директора підприємства, "Українська бронетехніка" зробила все можливе, щоб достроково здати першу партію автомобілів "Варта" для Міноборони на півроку раніше.

"Якщо порівнювати ці автомобілі за якістю і ціною з іноземними виробниками, то за якістю "Варта" значно краща. Це пояснюється також підвищеними вимогами наших військових у зоні АТО. На кожному етапі ми цей автомобіль спільно (з військовими, - ред.) розробляли і модернізували. І зараз, можна сказати, аналогів такого автомобіля немає. Якщо порівнювати за ціною, то "Варта" мінімум удвічі дешевша, ніж іноземні зразки", - зазначив Кузьма.

Директор підприємства нагадав, що "Українська бронетехніка" спільно з Нацгвардією розробила новий вид бронеавтомобіля "Варта-Новатор", який використовуватимуть для спецпідрозділів Нацгвардії. Минулого тижня він успішно пройшов демонстраційні випробування.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram