ГоловнаСуспільствоЖиття

В Україні стартував місячник добровільної здачі зброї

Захід проводиться з метою виведення зброї та боєприпасів із незаконного обігу.

В Україні стартував місячник добровільної здачі зброї
Фото: ssu.gov.ua

З 1 по 31 жовтня в Україні пройде місячник добровільної здачі зброї.

Про це повідомили у прес-службі ГУ Національної поліції.

Громадяни, які у вказаний термін добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Місячник добровільної здачі зброї проводиться з метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів із незаконного обігу.

"Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав у Національну поліцію України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Просимо врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України", – відзначили в поліції.

Нагадаємо, в серпні оперативники Шевченківського управління поліції Києва вилучили арсенал зброї. Серед вилученого - автомати, гранати і патрони.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram