У Чернівцях під час спроби відірватися від патрульних розбився насмерть мотоцикліст

Інцидент офіційно прокоментували лише через три дні.

У ніч на п'ятницю, 15 липня, в Чернівцях загинув мотоцикліст, його пасажир отримав травми. Вони намагалися відірватися від патрульних поліцейських.

Інформація про ДТП з'явилася в місцевих ЗМІ в неділю, 17 липня. Поліція ж офіційно прокоментувала інцидент у понеділок, 18 липня.

Як заявив на прес-конференції начальник патрульної поліції Чернівців Олег Йосипів, близько опівночі поліцейські побачили на вулиці Садовій мотоцикл без номерного знака з водієм і пасажиром. Вони через гучномовець попросили мотоциклістів зупинитися. Однак мотоцикл збільшив швидкість.

Реклама

Читайте такожУ Харкові під час спроби відірватися від патрульних загинув водій

Патрульні передали по рації колегам інформацію, інший патрульний автомобіль з увімкненими проблисковими маячками частково перекрив рух на вулиці Руській, якою їхав мотоцикл.

Йосипів стверджує, що мотоцикл, намагаючись оминути патрульне авто, наїхав на електроопору. При цьому місцеві ЗМІ пишуть, що в момент, коли хлопець намагався об'їхати поліцейських, патрульна машина здала назад.

Фото: pogliad.ua

Водій мотоцикла - житель Сторожинецького району Чернівецької області - помер на місці, пасажира з травмами госпіталізовано.

За словами начальника патруля Чернівців, мотоцикл не був зареєстрований і, за даними Інтерполу, перебуває в міжнародному розшуку як викрадений в Італії, а загиблий не мав посвідчення водія.

Четверо поліцейських з обох патрульних автомобілів на час розслідування обставин ДТП відсторонені від виконання службових обов'язків.

Реклама
Реклама