ГоловнаСуспільствоОсвіта

Міносвіти: 31 липня завершується вступна кампанія

Як повідомляють у відомстві, абітурієнти встигли подати більше ніж 1,6 млн заяв.

Міносвіти: 31 липня завершується вступна кампанія

Залишається п'ять днів для подачі документів на участь у конкурсному відборі для вступу до вищих навчальних закладів України. Прийом документів завершується 31 липня включно.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

"З початку вступної кампанії 559 544 людини подали документи до вищих навчальних закладів. Електронною системою подачі документів скористалися 61 206 осіб. У цілому за період з 2 по 25 липня в вищі навчальні заклади надійшли 1 696 042 заяви, з них 239 495 - в електронному вигляді", - повідомив заступник директора департаменту вищої освіти Міносвіти Микола Фоменко.

Він зазначив, що активність абітурієнтів зменшилася. Проте, за словами Миколи Фоменка, зросла кількість електронних заяв.

Пік вступної кампанії припав на 11-12 липня.

"Найбільш активними абітурієнтами за весь період з початку вступної кампанії є жителі Донецької та Дніпропетровської областей, міста Києва, Львівської, Харківської та Одеської областей. Меншу активність показали абітурієнти з Чернівецької, Закарпатської та Кіровоградської областей. Між тим, абітурієнти користуються не тільки традиційним способом подачі документів, але і досить активно - електронною системою. Свідченням того є те, що кожну сьому заяву надіслано дистанційно", - повідомив Фоменко.

Лідерами за популярністю серед абітурієнтів залишаються Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Національний авіаційний університет та Національний університет "Львівська політехніка".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram