ГоловнаПолітика

Уповноважений Кабміну з питань сім'ї виявився гомофобом

Адріан Буковинський поставив гомосексуалістів в одну лаву з некро- і зоофілами.

Уповноважений Кабміну з питань сім'ї виявився гомофобом
Фото: facebook.com/bukovynski

Уряд 24 лютого призначив своїм уповноваженим з питань сім'ї та сімейних цінностей президента всеукраїнського благодійного фонду "Сім'я" Адріана Буковинського. Національний ЛГБТ-портал України відшукав заяву Буковинського про те, що гей-культура призводить до знищення світу.

Ці слова Адріан Буковинський промовив 28 лютого 2013 року під час прес-конференції в УНІАН: "Саміт Україна - ЄС: чи є шляхи зближення з Європою без пропаганди гомосексуалізму в Україні".

Заява Буковинського є на його сайті.

"Суспільству нав'язують антинорми, нас готують до їх прийняття. Очікується, що суспільство змінить свій погляд на ці питання. Зараз, на цьому етапі, ми дискутуємо про права геїв і лесбіянок. Але потрібно говорити і про інших персонажів гендерного спектру: педофілів, некрофілів, зоофілів і т.д. Це все ланки одного ланцюга... Суспільство одностатевих пар. Яке його майбутнє? Відповідь очевидна! Гей-культура призводить до знищення світу", - сказав, зокрема, він.

Урядовий уповноважений з питань сім'ї є уповноваженою Кабінетом Міністрів посадовою особою, на яку покладено виконання завдань із забезпечення комплексного і скоординованого підходу до формування ефективної державної сімейної політики.

Урядового уповноваженого призначає і звільняє із посади Кабмін за поданням прем'єр-міністра.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram