ГоловнаПолітика

Ар'єв: активізація справи Гонгадзе пов'язана з чиїмось бажанням поправити матеріальне становище

Вбивство журналіста почали використовувати у "розборках" олігархів

Ар'єв: активізація справи Гонгадзе пов'язана з чиїмось бажанням поправити матеріальне становище
Фото: Артем Атаманюк

Справа Георгія Гонгадзе сьогодні перейшло у розряд спекулятивних, вважає народний депутат Володимир Ар'єв.

"Сьогоднішня активізація справи Гонгадзе пов'язана з бажанням певних людей поправити своє матеріальне становище, і якщо звернути увагу на тих, хто зараз педалює цю тему, то слід веде нас до нинішнього керівництва Дніпропетровська", - цитує депутата видання "Репліка".

Найімовірнішою причиною активізації обговорення справи Георгія Гонгадзе у ЗМІ він назвав "розборки" між олігархами. "У Ігоря Коломойського є така риса як "гієноподібна поведінка", - коли він відчуває, що поруч є хтось слабший (а Пінчук зараз стає таким), то він починає його "їсти", - зазначив депутат.

"Навіть за часів Віктора Януковича робилися спроби "збити гроші" з Віктора Пінчука", - нагадав Ар'єв.

Нагадаємо, що сьогодні триває чергове засідання Апеляційного суду Києва, в якому розглядається апеляція колишнього начальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача. Раніше, 29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши його винним у вбивстві Георгія Гонгадзе.

Зазначимо, що представник родини Гонгадзе в суді Валентина Теличенко раніше заявила ЗМІ, що справу Пукача використовує у своїх бізнес-інтересах Ігор Коломойський. За її словами, створюючи ажіотаж у підконтрольних йому ЗМІ навколо цієї справи, Коломойський намагається натиснути на іншого бізнесмена, Віктора Пінчука, зятя екс-президента Леоніда Кучми, який з 2013 року судиться з нинішнім дніпропетровським губернатором у Лондонському суді за право володіння акціями Криворізького залізорудного комбінату і дивідендами з них на загальну суму близько 2 млрд доларів США.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram