ГоловнаПолітика

Кличко розповів, як Янукович говорив з ним "на фені"

Розмова вплинула на рішення боксера підтримати Помаранчеву революцію.

Кличко розповів, як Янукович говорив з ним "на фені"
Виталий Кличко во время боксерского поединка в 2004 году
Фото: http://бигмир.рф

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко розповів, як 2004 року, напередодні Помаранчевої революції, Віктор Янукович намагався заручитися його підтримкою.

Про це він сказав в інтерв'ю українському Еsquire, повідомляє "Українська правда".

"Він покликав мене до себе в кабінет, і ми з ним довго розмовляли один на один. В якийсь момент мені здалося, що я потрапив на сходку 90-х років. Віктор Федорович чомусь вирішив, що якщо він буде говорити на фені, ми будемо з ним на рівних. Коли я йшов, то подумав: "Не дай Бог!" - сказав Кличко.

Через пару місяців після цієї розмови Кличко відкрито підтримав Віктора Ющенка.

Вибивати будемо. Хто тільки попадеться під кулак - тільки бризки полетять, тільки бризки полетять ... Попалася рука - з головою відірвемо ... Хтось попадеться - не унесе ноги - закопаємо— Віктор Янукович про методи боротьби з корупцією

"Майже всі мої друзі вболівали за Помаранчеву революцію. Я готувався до бою, коли дізнався, що люди вийшли на Майдан, хотів навіть скасувати бій і повернутися в Київ. Але тренер мене відмовив і ми використовували ринг як трибуну", - сказав він.

Як відомо, під час бою на трусах Кличка була помаранчева стрічечка, а після бою його брат виніс на ринг прапор "Так! Ющенко".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram