Англія втратила Лемпарда

Лідер "Челсі" не допоможе збірній ані сьогодні ввечері в матчі з бельгійцями, ні найближчим часом.

Англія втратила Лемпарда
Фото: eurosport.ru

Травма стегна, якої Френк Лемпард зазнав на тренуванні в середу, виявилася занадто серйозною. Лідер "аристократів" уже покинув стан збірної, а його місце оперативно зайняв півзахисник "Ліверпуля" Джордан Гендерсон.

Наставник англійців Рой Ходжсон, ясна річ, засмучений: "Це справжній удар для нашої команди, особливо зважаючи на те, що перед тим ми втратили Гарета Беррі. Також я дуже співчуваю самому Френкові: він перебував у відмінній формі і нетерпляче чекав на початок турніру".

Читайте такожХоджсон: "Я не готовий піти зі збірної після чемпіонату Європи"

Реклама

Раніше наші суперники з групового турніру Євро-2012 через травми позбулися ще одного центрального півзахисника - Гарета Беррі з команди "Манчестер Сіті".

Читайте такожАнглія назвала остаточний склад на Євро-2012

З нашою командою Англія зіграє в 3-му турі - 19 червня в Донецьку. Нагадаємо, до цієї зустрічі мине дискваліфікація ще одного лідера команди, форварда МЮ Вейна Руні.

Читайте такожЛоран Блан: "Англія Ходжсона не здатна на великі сюрпризи"

Реклама
Реклама