ГоловнаПолітика

"Батьківщина" розсекретила висновки німецьких лікарів

Клініка "Шаріте" готова запропонувати Юлії Тимошенко курс лікування у своїх спеціалізованих установах.

"Батьківщина" розсекретила висновки німецьких лікарів
клиника Шарите
Фото: iskra.fm

Сайт партії "Батьківщина" повністю опублікував висновки німецьких лікарів (окрім питань, безпосередньо пов'язаних із визначенням діагнозів).

У партії звертають увагу, що загальний висновок німецьких лікарів такий: ефективне лікування Юлії Тимошенко в лікарні "Укрзалізниці" міста Харкова неможливе, а терапія успішною там не буде.

Їй (Тимошенко - LB.ua) запропонували проведення медичного огляду, від якого вона поки утримується. Вранці до неї ходили також і лікар, і члени міжнародної медичної комісії. Сьогодні Юлія Володимирівна Тимошенко, на жаль, відмовляється від більш предметного медичного спілкування до зустрічі зі своїм адвокатом— Перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моісеєнко

"Українська влада доклала великих зусиль, щоб створити для пані Тимошенко якомога кращі умови для її лікування та реабілітації в лікарні "Укрзалізниці". Лікарня має багато передумов для реабілітації пацієнтів з проблемами (видалено діагноз). Однак враховуючи особливі проблеми Тимошенко, а також її особливу особисту історію хвороби, неможливо, щоб терапія там була успішною", - пишуть німецькі лікарі.

"Клініка "Шаріте" й надалі готова підтримувати процес і, якщо з'явиться така можливість - у разі призупинення виконання покарання - запропонувати пацієнтці курс лікування у своїх спеціалізованих установах", - додають вони у своєму висновку.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram