ГоловнаПолітика

У КОДі ще не бачили мажоритарників Кличка

Партія "УДАР" іще не зверталася до Комітету опору диктатурі щодо узгодження єдиного списку кандидатів-мажоритарників від опозиції.

У КОДі ще не бачили мажоритарників Кличка
Александр Турчинов
Фото: Макс Левин

Про це сьогодні під час брифінгу заявив перший заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов, коментуючи заяву лідера "УДАРу" Віталія Кличка про те, що в його політичної сили є 70 кандидатів у мажоритарних округах, імена яких узгоджуватимуть із КОДом.

Турчинов нагадав, що ще декілька тижнів тому КОД звертався до В. Кличка з пропозицією погодити кандидатів-мажоритарників. "На жаль, ми такої інформації і таких пропозицій поки що не отримували. Буду радий, якщо сьогодні-завтра така інформація від цієї політичної сили надійде", - сказав він.

На сьогодні у нас 70 кандидатів і ми готові узгоджувати їхні імена з представниками опозиції, Комітету опору диктатурі— Віталій Кличко, лідер партії "УДАР"

При цьому О. Турчинов зазначив, що може йтися не тільки про узгодження кандидатів-мажоритарників від опозиції, але й про єдину кандидатуру на посаду мера Києва. «Я також хотів би, щоб це відбулося, і вважаю, що для цього є всі підстави», - додав він.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram