Монастирський Денис Анатолійович

Міністр внутрішніх справ України

Монастирський Денис Анатолійович

Місце народження

Народився 12 червня 1980, м. Хмельницький.

Освіта

Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Навчався в Інституті держави та права ім. В. М. Корецького НАН України.

Кандидат юридичних наук.

Особисте життя

Одружений. Має двох синів.

Кар'єра

Викладав у Хмельницькому університеті управління та права, очолював відділ з питань законотворчості та наукових експертиз.

У 2007 р. був юристом у компанії «Hillmont Partners».

У 2009 р. працював у «Global Ties KC».

У 2015—2017 рр. обіймав посаду юриста в компанії ТОВ «Лігал Консалтинг». Член Головної Ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури. Секретар Конкурсної комісії з формування Державного бюро розслідувань. Експерт Українського інституту майбутнього.

З 2006 р. — співзасновник та член правління Подільського молодіжного культурного об'єднання «У майбутнє через культуру».

Автор (співавтор) 25 наукових публікацій, трьох навчальних посібників («Нормотворення в юридичних клініках», «Правознавство» та «Правове письмо»), а також близько 70 проєктів законів України, поданих до Верховної Ради України.

Політика

У 8 скликанні Верховної Ради є помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Антона Геращенка.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 19 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Голова Комітету з питань правоохоронної діяльності. Член Національної ради з питань антикорупційної політики.

16 липня 2021 року Верховна Рада призначила нардепа "Слуги народу", главу правоохоронного парламентського комітету Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ.

16.07.2021