Соловйов Олександр Миколайович

Український політичний і державний діяч, голова політичної партії «Розумна Сила»

Соловйов Олександр Миколайович

Місце народження

Народився 13 липня 1973 року в місті Красноармійську (нині Покровськ) Донецької області.

Освіта

Закінчив Селидівський гірничий технікум за фахом “шахтобудівник”, Національну академію МВС України та Донецький державний університет управління за спеціальністю “Менеджмент організацій”. Кандидат наук державного управління.

Кар'єра

1996 р. — призначений оперуповноваженим відділу по боротьбі з економічними злочинами в Червоноармійському РВ УМВС України в Донецькій області.

1998 р. — призначений на посаду оперуповноваженого відділу по боротьбі з економічними злочинами Красноармійського МВ УМВС України в Донецькій області.

2000—2010 рр. — служба в податковій міліції.

У 2004—2005 рр. — начальник оперативного управління податкової міліції Донецької області.

2005—2010 рр. — працює в управлінні податкової міліції Державної податкової інспекції в Донецькій області.

З квітня 2010 року — заступник начальника Департаменту фінансової та економічної безпеки — начальником Відділу документування та реалізації оперативних матеріалів МВС України.

З квітня по жовтень 2011 р — начальник управління по боротьбі з незаконним зазіханням на фінансові ресурси та майнові права власників в департаменті Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю МВС України. Продовжив цю роботу в департаменті кримінальної поліції МВС України, в якому пропрацював до січня 2012 року.

2012—2015 рр. — заступник начальника управління оперативних розробок — начальник відділу протидій організованим формам злочинності в сфері економіки Державної служби по боротьбі з економічними злочинами МВС України.

2015 г. — заступника начальника управління — начальника відділу Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Політична діяльність

На початку 2016 року Олександр Соловйов почав публічну політичну діяльність і заснував політичну партію «Розумна сила».

Партія «Розумна сила» 24 січня 2019 офіційно висунула Олександра Соловйова кандидатом в президенти України.

Родина

Одружений, виховує трьох дітей.

13.02.2019