Сисоєнко Ірина Володимирівна

Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання

Сисоєнко Ірина Володимирівна

Місце народження

Народилася 6 березня 1982 в м. Миколаїв. 

Освіта

2003 року закінчила «Міжнародний Соломонів університет», за спеціальністю «Правознавство». 

В 2003 році була зарахована в «Інститут інтелектуальної власності», в якому отримала повну вищу освіту із присвоєнням кваліфікації магістр права в сфері інтелектуальної власності (диплом з відзнакою, 2005 рік). 

Паралельно протягом 2003–04 років навчалась в Національній академії внутрішніх справ України на заочній формі навчання.

Кар'єра

З 2005–2009 працювала головним спеціалістом судового відділу управління захисту прав Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України. 

З 2009 генеральний директор ТОВ "Патентно-юридична агенція «Бренд-Груп».

В 2010 році здобула атестацію та одержала свідоцтво патентного повіреного України № 347. В 2012 році здобула атестацію та одержала свідоцтво про зайнятість адвокатською практикою.

З 2014 співзасновник та генеральний директор Юридичної компанії «Бабич, Сисоєнко і партнери».

З 2014 викладач кафедри цивільного права Київського університету права Національної Академії Наук України.

Народна депутатка 8 скликання, обрана від “Об’єднання “Самопоміч” (№25 у списку) як безпартійна. Заступниця голови Комітету, голова підкомітету з питань контролю реалізації медичної реформи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я. Голова Київської обласної партійної організації “Об’єднання “Самопоміч”.

Наукова діяльність

Науковий співробітник Київського університету права Національної академії наук України. Здобувач кафедри цивільного права Київського університету права НАН України. Автор численних статей і публікацій з питань авторського права, інтелектуальної власності, недобросовісної конкуренції, захисту прав. Автор статей з медичного права.

Громадська діяльність

Співзасновник (2013 рік) та голова «Благодійного фонду захисту прав медичних працівників». Член Асоціації адвокатів України, Асоціації юристів України.

В 2015 році виступила ініціатором створення громадської організації “Координаційний центр допомоги учасникам АТО”.

Родина

Неодружена, має сина.

22.12.2019