ГоловнаЕкономікаДержава

Дострокові вибори президента оцінили в 2 млрд грн

Виборча кампанія стартує найближчим часом

Дострокові вибори президента оцінили в 2 млрд грн
Фото: tsn.ua

Дострокові вибори президента України, призначені на 25 травня 2014 року, обійдуться бюджету майже у 2 млрд грн.

Про це йдеться в законопроекті про внесення поправок до держбюджету на 2014 рік, зареєстрованому в парламенті в понеділок нардепами Володимиром Шкварилюком та Євгеном Геллером (очолюють бюджетний комітет).

Сам проект наразі недоступний, проте на сайті вже опублікували висновок головного науково-експертного управління про нього.

"У законопроекті пропонують збільшити на 1965,5 млн грн видатки ЦВК на фінансування нової бюджетної програми "Проведення виборів Президента України" і водночас зменшити на цю ж суму видатки Міністерству фінансів на бюджетну програму "Обслуговування та погашення зобов'язань за залученими коштами під державні гарантії для здійснення капітальних видатків розпорядниками бюджетних коштів", - сказано в документі.

Експерти Ради вважають, що законопроект можна ухвалювати таким чином.

Нагадаємо, 22 лютого народні депутати України 328 голосами "за" підтримали постанову про відставку президента Віктора Януковича. В той самий день Рада призначила дострокові вибори президента на 25 травня.

За словами спікера парламенту Олександра Турчинова (виконує обов'язки президента), в понеділок ЦВК оголосить про початок виборчої кампанії.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram