ГоловнаЕкономікаБізнес

Влада знизить податки для IT-галузі

Українські IT-компанії отримають іще більші податкові пільги, ніж очікувалося.

Влада знизить податки для IT-галузі
Фото: Макс Левин

Законопроект, що передбачає значне зниження податків для розробників ПЗ і системних інтеграторів, до другого читання доповнено новими правками, що посилюють підтримку галузі, пише "КоммерсантЪ-Украина".

Йдеться про законопроекти "Про економічний експеримент зі створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції" та "Про спеціальний режим оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції".

У Держагентстві з питань науки, інновацій та інформатизації зазначають, що зміни вже відправлено в парламент, і законопроекти можуть ухвалити до кінця квітня.

Продукція вітчизняної IT-галузі та вітчизняні інформаційні технології як товар найперспективніші в глобальній економіці— Микола Азаров, прем'єр-міністр України

Держінформнауки пропонує установити ставку податку на прибуток у розмірі 5% на 2013-2015 роки, а потім поступово підвищити її - до 16% 2027 року, тоді як перед цим хотіли знизити ставку з 21% до 16%.

Згідно із законопроектом, за

Держінформнауки також закріплюють повноваження приймати заявки від компаній, що претендують на пільги. У тексті законопроектів, прийнятих у першому читанні, цю функцію планували передати податковій.

Нагадаємо, представники комітету Європейської бізнес-асоціації з інформаційних технологій заявляли, що

IT потрібна безстрокова податкова підтримка.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram